FİRMANIZA OED ALMAK İSTİYORSANIZ VE FİYAT TEKLİFİ GEREKİYORSA

BİZDEN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ!

Nasıl OED Cihazı Fiyat Teklifi Alabilirim?

Firmanız bünyesine OED cihazı katmak istiyorsa ve bununla ilgili satın alma prosedürü mevcutsa aşağıda verilen iletişim kanallarını kullanarak bizden fiyat teklifi almanız mümkün.

[email protected]
0 (224) 470 40 40
0 (541) 449 28 99
Fiyat Teklifi İsterken OED Cihazının Marka ve Modelini Belirtmem Gerekir Mi?

Eğer firmanız için almanız gereken OED cihazını belirlemekte zorlanıyorsanız müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konu hakkında yardımcı olacaklardır. Eğer yazılı olarak bir destek arıyorsanız bu sayfada bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Fiyat Teklifi, Alacağım OED Cihazı Adedine Göre Değişir Mi?

Fiyatlarımız genelde üretici firma ve distribütörlerin fiyat politikasına bağlı olarak değişmemekle birlikte bazı ürün gruplarında bu durum adete bağlı olarak sitemizde yayınlanan fiyatlardan olumlu yönde farklılık gösterebilir. Bununla ilgili geniş bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Firmaların OED Cihazı Bulundurması Zorunlu Mu?

Ülkemizde bulunan mevzuata göre firmaların OED cihazı bulundurma zorunluluğu henüz yoktur. Yalnız, Resmi Gazete'de yayınlanan İlkyardım  Yönetmeliği'ne göre firmaların ilkyardımcı bulundurması mecburidir. İlkyardımcı personelinin eğitiminde ise OED cihazının nasıl kullanacağı ile ilgili eğitim verilmektedir. Bu eğitime binaen birçok firma, kurum, kuruluş envanterine OED cihazını eklemektedir.

Firmamızı Ziyaret Edip Bize Bilgi Sunar Mısınız?

Firmanızın OED cihazları ve yan ürünleriyle ilgili daha geniş bilgiye ihtiyacı olduğu taktirde firmanızı ziyaret ederek sizlere bilgi vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Böyle bir ziyaret istediğiniz taktirde bizimle iletişim kanallarını kullanarak irtibata geçebilir ilgili ziyareti beraber planlayabiliriz.

Ne Kadar OED Cihazına İhtiyacımız Var?

Firmanızda bulunması gereken OED cihazı ve OED tamamlayıcı ürün adedini, firmanızın çalışan sayısı, lokasyonlar, ilkyardımcı personel sayısı vb gibi faktörleri göz önüne alarak belirleyebilirsiniz. Ya da firmanızda revir ve buna bağlı olarak işyeri hehimi ve/veya sağlık personeli varsa bu personellerden de bu bilgiyi isteyebilirsiniz.

Yine de bu konu ile ilgili bizden bilgi almak isterseniz sizlere en iyi şekilde danışmanlık hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşmak.

OED FİYAT TEKLİFİYLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

BİZE YAZMAYA NE DERSİNİZ?

  BİZİ ZİYARET ETMEK İSTER MİSİNİZ?

  OED MARKET OTOMATİK EKSTERNAL
  DEFİBRİLATÖR CİHAZLARI TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  Yunuseli Mah. Çamlık Cad.
  No:35/D Osmangazi/BURSA

  0224 470 40 40
  0541 449 28 99

  [email protected]
  www.oedmed.com.tr