SİTEMİZDE BULUNAN OED CİHAZLARINI

KİRALAYABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

OED Cihazı Kiralama Sistemi Nedir?

İnternet satış sitemizde bulunan OED cihazlarını kiralamanız mümkün. 

Bunun için yapmanız gereken kiralamak istediğiniz OED'yi seçip bizimle irtibata geçmek. Seçmiş olduğunuz OED'nin bedelini kiralamak istediğiniz süreye göre belirliyor aylık taksit seçenekleriyle sizlere fatura ediyoruz. 

OED Cihazı Kiralamanın Avantajı Nedir?

Kiralama seçeneği satın almanın ciddi maliyet oluşturacağı durumlarda kullanılabilir. 

Mesela kısa süreli zamanlarda bir çok insan yoğun olduğu durumlarda kiralama seçeneği satın alma durumuna göre daha fazla avantaj sağlayacaktır. 

Örneğin 1 günlük ya da 1 haftalık açık hava konserlerinde OED cihazının yalnızca konser süresince hazır bulunması gerektiği göz önüne alındığında kiralama seçeneği daha uygun olacaktır.  Ayrıca kiralayacağınız OED cihazlarının ped ve pil ömürlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.   

Kiralanan OED Cihazını Kim Kullanabilir?

Mevzuatımızda OED cihazı kullanım yetkisi sağlık personelleri ve sağlık bakanlığı tarafından sınava tabi tutularak ilk yardımcı ehliyeti verilmiş kişiler tarafından kullanılabilir. Bu şekilde yetkinliği olmayan bir kişinin OED cihazı kullanması mümkün değildir.

OED Cihazı Nerelerde Kiralanabilir?

Oed cihazını insan yoğunluğunun belirli ve süreli zamanlarda yüksek olacağı yerlerde kiralanabilir. Örneğin; Özel organizasyonlarda, toplu açılış törenlerinde, konserlerde, futbol turnuvalarında, festivallerde,  toplu verilen yemeklerde, maratonlarda (koşularda), kısa süreli şantiyelerde, toplu yolculuklarda, ailenizle beraber toplu zaman geçireceğiniz yerlerde ve bizim aklımıza gelmeyen fakat aklınıza gelebilecek her yerde OED cihazı kiralayabilirsiniz.

OED Cihazı Kiralama Periyotları Nedir?

OED cihazlarını yıllık, aylık, haftalık, günlük ve hatta saatlik periyotlarda bile kiralayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kalplere olan sevginize kalıyor ♡

OED Cihazı Kiralamanın Maliyeti Nedir?

Buraya kadar OED cihazı kiralanması hakkında bir çok şey öğrendiniz. Kiralama bedeli hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri aramaya ne dersiniz? 0 (224) 470 40 40 nolu hattın ucunda sizden gelecek soruları bekliyor olacağız.  

OED KİRALAMAYLA İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

BİZE YAZMAYA NE DERSİNİZ?

  BİZİ ZİYARET ETMEK İSTER MİSİNİZ?

  OED MARKET OTOMATİK EKSTERNAL
  DEFİBRİLATÖR CİHAZLARI TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  Yunuseli Mah. Çamlık Cad.
  No:35/D Osmangazi/BURSA

  0224 470 40 40
  0541 449 28 99

  [email protected]
  www.oedmed.com.tr