BİZİ ZİYARET ETMEK İSTER MİSİNİZ?

OED MARKET OTOMATİK EKSTERNAL
DEFİBRİLATÖR CİHAZLARI TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

Yunuseli Mah. Çamlık Cad.
No:35/D Osmangazi/BURSA

0224 470 40 40
0541 449 28 99

[email protected]
www.oedmed.com.tr

TÜM CEVAPLARIN OLDUĞU

SIKLIKLA SORULAN SORULAR

Çalışma Saatleriniz Nedir?

Çalışma saatlerimiz;

Hafta içi 08:00-18:00 ve Cumartesi 09:oo-12:00 saatleri arasındadır.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Müşteri temsilcilerimize mesai saatleri içerisinde sabit hattımız olan 0 (224) 470 40 40 üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer çok acil bir sorunuz ya da sorununuz olduğu taktirde 0 (541) 449 28 99 nolu numaradan firma yetkilimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Almak İstediğim Ürünleri Ofisinizde Görebilir Miyim?

İletişim kısmında verilen adresimizi ziyaret ettiğiniz taktirde ofisimize gelip görebilirsiniz. Fakat bilindiği üzere OED cihazları çok pahalı cihazlar olup her ürünün stokta bulunması bazı durumlarda mümkün olmayabilir. Görmek istediğiniz ürün olduğu taktirde ofisimize gelmeden önce vermiş olduğumuz numaralardan bize ulaşarak ürünün stok durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

OED Medikal, OED Cihazı ve Ürünleri Satışında Yetkili Midir?

OED Medikal, OED Market Otomatik Eksternal Defibrilatör Cihazları Tic. San. Ltd. Şti.'nin bir markası olup firmamız T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş bir Tıbbi Cihaz Satış Merkezi'dir.

Hangi OED'yi Alacağım Hakkında Kararsızım. Bana Yardımcı Olur Musunuz?

Kararsız kalmanız çok normal. Sitemizde bir çok OED cihazı ve ürünü içerisinde size hangi OED cihazının daha uygun olacağıyla ilgili müşteri temsilcimiz yardımcı olacaktır. Müşteri temsilcimizden yardım almak için 0 (224) 470 40 40 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

BİZE YAZMAK İSTER MİSİNİZ?