Gösterilen sonuç sayısı: 11

AMI Italia Smarty Saver SMB-B0002 Tam Otomatik OED Cihazı

45.928  (KDV Dahil)
Ani Kalp Durmasının (SCA) hızlı ve basit tedavisi ve Kardiyo Pulmoner Resüsitasyonun (CPR) uygulanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış taşınabilir AED (otomatik harici defibrilatör). Smarty Serisi, AMI Italia’nın en yeni defibrilatör serisidir. Tıp alanında (örneğin ambulans, acil servis vb.) ve tıp dışı alanlarda da (örneğin halka açık veya özel yerler) sağlık bakanlığı tarafından verilen ilk yardımcı sertifikalı ilk yardımcılar tarafından kolayca kullanılabilir.

AMI Italia Smarty Saver SMB-B0001 Yarı Otomatik OED Cihazı

39.564  (KDV Dahil)
Ani Kalp Durmasının (SCA) hızlı ve basit tedavisi ve Kardiyo Pulmoner Resüsitasyonun (CPR) uygulanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış taşınabilir AED (otomatik harici defibrilatör). Smarty Serisi, AMI Italia’nın en yeni defibrilatör serisidir. Tıp alanında (örneğin ambulans, acil servis vb.) ve tıp dışı alanlarda da (örneğin halka açık veya özel yerler) sağlık bakanlığı tarafından verilen ilk yardımcı sertifikalı ilk yardımcılar tarafından kolayca kullanılabilir.

HeartSine Samaritan PAD 350P Tam Otomatik OED Cihazı

58.101  (KDV Dahil)

HeartSine Samaritan PAD SAM 350P (SAM 350P) otomatik eksternal defibrilatör (OED) cihazı, Pad-Pak veya Pediatric-Pak ile birlikte kullanılır.

Her ikisi de aşağıda sıralanan semptomları sergileyen, kalp durması yaşayan hastalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır:

• Bilinci kapalı olan

• Nefes almayan

• Kan dolaşımı olmayan (nabzı olmayan)

Her bir cihaz, yetişkinler için Pad-Pak (PadPak-01, Pad-Pak-03, Pad-Pak-07) ile birlikte kullanıldığında, 8 yaşından büyük veya 25 kg’dan (55 lb) ağır hastalarda kullanılmaya yöneliktir.

Her bir cihaz, Pediatric-Pak (Pad-Pak-02, Pad-Pak-04) ile kullanıldığında, 1 ila 8 yaş arasındaki veya 25 kg’ye (55 lb) kadar olan çocuklarda kullanılmaya yöneliktir.

Ayrıca cihaz, TSO/ETSO onayı gerekliliklerine uygun olan yetişkinler için Pad-Pak (Pad-Pak-07) ile birlikte kullanıldığında, sabit kanatlı ticari uçakların içerisinde kullanılmaya da yöneliktir.

Kullanım Kontrendikasyonları Hastadan yanıt alınabiliyorsa veya hastanın bilinci açık ise, tedavi için HeartSine samaritan PAD'i KULLANMAYIN.

Hedeflenen kullanıcı Her bir cihaz, çalışması konusunda eğitim almış kişiler tarafından kullanılmaya yöneliktir.

XFT 120C+1 Eğitim Tipi OED Cihazı

6.087  (KDV Dahil)
Gerçek şok vermeyen, ilk yardım eğitmenleri için tasarlanmış eğitim cihazıdır. TÜRKÇE ve İngilizce dillerinde eğitim verebilir. Uzaktan kumanda ile istediğiniz anda durdurup anlatmak istediklerinizi anlatıp, yeniden kaldığınız yerden başlayabilirsiniz. İstediğiniz anda cihazı istediğiniz senaryoya getirebilirsiniz. 10 farklı senaryo uygulayabilir, sesini alçaltıp azaltabilirsiniz. İsterseniz pille, isterseniz paket içeriğindeki adaptör ile kullanabilirsiniz. Cihaz hem yarı otomatik hem de tam otomatik modda çalışmaktadır. Paket içeriği; 1- Ana Ünite 2- Uzaktan Kumanda 3- Erişkin pedi 3 adet 4- Çocuk pedi 2 adet 5- Sarı ve pembe uçlu ped kabloları (pembe uçlu kablo doz azaltıcı özelliği temsil eder ve çocuk ve bebekte öğretim yaparken tam yönetmeliğe tam uygunluk sağlar) 6- Adaptör

Prestan Ultra Eğitim Tipi OED Cihazı

7.702  (KDV Dahil)
27 Ağustos 2020 de "İlk Yardım Yönetmeliği" nde yapılan değişikliğe tam olarak uygundur.
 • Eğitim maketine yapıştığını anlayan aktif pedlere sahiptir. Pedleri yapıştırdığınızda otomatik olarak bir sonraki basamağa geçer.
 • YARI ve TAM otomatik modunda eğitim verebilir.
 • TÜRKÇE ve İNGİLİZCE dilinde eğitim yapılabilir.
 • Metronom sesini açabilir ya da kapatabilirsiniz. 10,20,30. masajlarda da uyarı verir.
 • Metronom sesi arasına soluk ver komutu eklenebilir ya da kaldırılabilir.
 • Yüksek kaliteli pedleri vardır.
 • Pedler 100'ün üzerinde yapışması için özel dizayn edilmiştir.
 • Maket üzerinde yapışkan izi bırakmaz
 • Pre connect özelliklidir.
 • Tüm Maketler ile uyumludur
 • Işıklı Şok tuşu vardır.
 • 5 adet önceden tanımlı senaryosu mevcuttur.
 • Sesli ve ışıklı uyarı sistemi vardır.
 • Kullanılmadığında kendi kendine kapanma özelliği ile uzun pil ömrü sağlar.
 • Ses açma kapama tuşu vardır.
 • Tek pad ile çocuk moduna geçmek için özel tuş mevcuttur.

OED Kabini

8.300  (KDV Dahil)
OED yani Otomatik Eksternal Defibrilatör Kabini, tüm Otomatik Eksternal Defibrilatörler ile uyumludur. Beyaz Duvara Monte OED (AED) Dolabı / OED (AED) Kutusu / Strobe Işıklı AED Çantası Bu kabin tüm OED (AED) markaları için uygundur. Kabin boyutu 400x360x200 mm Renk Beyaz Adiuble Işık 120db zil Ağırlık 5.4 kg Güç kaynağı AAA pil x 2 adet karton kutu içerisinde. Kapağı açıldığı anda çalan siren sesi ile cihazınızın güvende olmasını sağlar. (bu özellik kapatılıp, açılabilmektedir) OED'nizin tozsuz ortamda uzun yıllar güvenle çalışmasına destek olur.

OED İşaret Levhası – Kırmızı (3 boyut)

553  (KDV Dahil)
OED'nin bulunduğu yeri gösteren ve her yönden görünebilen 2 açılı (3 boyutlu) OED cihazı uyarı levhası. Metal plaka üzerine renkli folyo basım.

OED İşaret Levhası – Yeşil (3 boyut)

553  (KDV Dahil)
OED'nin bulunduğu yeri gösteren ve her yönden görünebilen 2 açılı (3 boyutlu) OED cihazı uyarı levhası. Metal plaka üzerine renkli folyo basım.

Mindray BeneHeart C1A Tam Otomatik OED Cihazı

39.841  (KDV Dahil)
Daha Akıllı ve Daha Hızlı
BeneHeart C Serisi ilk kez müdahalede bulunan kurtarma görevlisinin neye ihtiyaç duyduğunu bilir ve akıllı koçluk ve sesli uyarılarla adım adım rehberlik yapmak için akıllı ResQNavi TM  teknolojisini sunar. Kurtarma görevlisinin yeterliliği, her adımda harcanan zamana göre, hayatlarınızı güvenle kurtarabilmeniz için gerekli rehberlik ve cesaretlendirmeyle belirlenebilir.
Hızlı ve Güçlü
Defibrilasyon başarı oranı saniyeler içinde düşer. İlk şokun 8 saniyeden daha kısa sürede uygulanmasını sağlayan yeni QShock TM  teknolojisi sayesinde, BeneHeart C Serisi başarılı defibrilasyon şansını artırabilir ve kurtarma görevlilerinin hayat kurtarmak için her saniyeden tasarruf etmesine yardımcı olur. QShock TM  teknolojisi, eşzamanlı olarak tamamlanmış ön şarj işlemiyle şarj için ekstra zaman ihtiyacını ortandan kaldırır; böylece, EKG analiz zamanını 5 saniyeye kadar indirir.
Daha Yüksek Enerji
2015 AHA CPR ve ECC ilkelerinde ve ERC Resusitasyon 2015 İlkelerinde refibrilasyonun sonlandırma oranlarının arttırılması için daha sonraki şoklar için daha yüksek enerji önerilir. BeneHeart C Serisi, bireysel SCA hastalarının ihtiyaçlarını karşılayan 360J bifazik teknolojisine sahiptir.
Güvenilir ve Dayanıklı
Titizlikle gerçekleştirilen testler sonucunda 1,5 metrelik düşme dayanıklılığı ve IP55 toz ve su geçirmezlik seviyesi ile sınıflandırılan BeneHeart C Serisi, farklı koşullarda çeşitli zorlukların üstesinden gelme konusunda güven veriyor.

CardiAngel Otomatik Eksternal Defibrilatör OED Cihazı

55.335  (KDV Dahil)

Ani kalp durması vakalarında hastayı yaşama döndürebilecek elektroşokun, olay yerinde ve ilk birkaç dakika içinde uygulanabilmesi için geliştirilmiştir. Temel yaşam desteği (suni solunum ve kalp masajı) ile OED kullanım bilgisine sahip kişiler tarafından güvenle kullanılabilir.

Cihaz kullanıcıyı sesli ve görsel komutlarla yönlendirir, kullanımı son derece kolay ve güvenlidir. Kalp ritmini analiz ederek hastanın elektroşoka ihtiyacı olup olmadığını belirler. Şokun gerekli olduğu durumlarda otomatik olarak şoku hazırlar ve düğmeye basılması ile şoku uygular. Şokun önerilmediği durumlarda ise kesinlikle şok uygulanamaz.

CardiAid Tam Otomatik Eksternal Defibrilatör OED Cihazı

60.868  (KDV Dahil)
Ani kalp durması vakalarında hastayı yaşama döndürebilecek elektroşokun, olay yerinde ve ilk birkaç dakika içinde uygulanabilmesi için geliştirilmiştir. Temel yaşam desteği (suni solunum ve kalp masajı) ile OED kullanım bilgisine sahip kişiler tarafından güvenle kullanılabilir. Cihaz kullanıcıyı sesli ve görsel komutlarla yönlendirir, kullanımı son derece kolay ve güvenlidir. Kalp ritmini analiz ederek hastanın elektroşoka ihtiyacı olup olmadığını belirler. Şokun gerekli olduğu durumlarda otomatik olarak şoku hazırlar ve düğmeye basılması ile şoku uygular. Şokun önerilmediği durumlarda ise kesinlikle şok uygulanamaz.